Garanti Şartları

DOGGIE GARANTİ ŞARTLARI VE KULLANIM TAVSİYELERİ

1- Tüm imalat hatası olan ürünlerimiz tamiri mümkünse tamir edilir yada yenisi ile değiştirilir.

2- Tüm ürünlerimiz gönderici kargo ücretini ödemesi şartı ile kullanıcı hatası olsun yada olmasın tamiri mümkünse ücretsiz olarak  tamir edilir.

3- Kullanıcı hatası olan ürünler tamiri mümkünse tamir edilir.

4- Kullanıcı hatası olup tamiri mümkün olmayan ürünler gerekli inceleme ve rapor sonrası firmasına yada sahibine bilgi verilerek iade edilir.

5- Ürünlerimiz tamir edilse de değişse de firmamızın ilgili bölümündeki yetkili tarafından inceleme sonrası oluşturulan rapor ürün sahibine gönderilir.

KULLANICI HATALARI VE GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA OLAN HALLER;

a- Ürünün üzerinde diş izlerinin tespit edilmesi ,

b- Ürünün üzerine herhangi bir kesici alet vb. izinin bulunması ,

c-  Ürünün üzerinde kullanıcının kendi şartları ile oluşturulmuş toka deliği vb. bulunması ,

d- Ürünün üzerinde orjinali dışında modifiye ve değişiklik yapılarak kullanılması,

e- Ürünün üzerindeki bilgi etiketlerinde belirtildiği üzere evcil hayvanına uygun ürünün kullanılmadığının tespit edilmesi,

f- Ürünün üzerindeki bilgi etiketlerinde belirtildiği üzere evcil hayvanına uygun ürünü bulmak ve almak adına ilgili satıcısından yardım almadan ürün seçilip alınması,

 

ÜRÜNÜN GARANTİYE VE TAMİRE GÖNDERİLME ŞEKLİ;

1-Ürün alındığı bayiye teslim edilerek ürün ile ilgili şikayetinin belirtilmesi ve yazı altına alınması

2- Ürünün hangi tarihte alındığının fiş vb. tutanaklarla ispat edilmesi ( fiş vb tutanak mevcut değilse satıcının vereceği tarih geçerli olacaktır )

3- Kullandığı evcil hayvanının cinsi ve kilosunun belirtilmesi

4- Kargo ücretinin satıcı bayiye bırakılarak veya kargo çağrılarak ücreti ödenip ürünün fabrikaya gönderilmesi.

5- Ürününüzün tamir ve değişim sonrası fabrikamızdan tekrar geri iadesinde kargo ödemeleri firmamız tarafından yapılmaktadır.

ÜRÜN GARANTİ SÜRESİ :

Tüm ürünlerimiz Doğru ve gerektiği  gibi kullanıldığı takdirde 6 Ay süre ile Garanti kapsamındadır.

 

 

KULLANIM TAVSİYELERİ ;

1- Ürünlerimiz tamamen doğal  işlenti ile imal edilen gerçek deri ürünler olduğundan evcil hayvanlarınız için ısırmak, dişlemek ve kemirmek açısından gayet ideal birer ürün işlevi göreceğinden dolayı;  kullandıktan sonra ve evcil hayvanınızın üzerinden çıkartıldıktan sonra  evcil hayvanınızın asla uzanamayacağı yerlere asılmalı ve konulmalıdır.

2- Ürünlerimiz %100 gerçek deri olduğundan dolayı ilk kullanımlarda bir miktar boya vermesi muhtemeldir.          

3- Tüm gezdirme ve göğüs tasması modellerimiz tamamen gezdirme amaçlı olduğundan dolayı  ASLA evcil hayvanınızı bağlama amacıyla kullanılmamalıdır.

4- Evcil hayvanınızı bağlamak için sadece bağlama zincirlerinin kullanımını tavsiye ediyoruz.

5- Boyun tasması olarak; Bağlama amacıyla ve agresif evcil hayvanlarınızda kullanım için tasarladığımız ve %100 kopmalara karşı garantili olan BYT kodlu ürünlerimizi tavsiye ediyoruz. BYT kod dışındaki tüm boyun tasması modellerimiz agresif evcil hayvanlarınızda ve bağlama amacı ile kullanıldığında garanti kapsamı dışında kalacaktır.

6- Deri olan tüm ürünlerimizi çamurlu ve aşırı kirli ortamlarda kullanıldıktan sonra muhakkak nemli bir bezle silinip temizlenmesi kullanım ömrünü uzatacaktır.

7- Ayda bir kere deri ürünlerimizin nemli bir bezle silindikten sonra varsa badem yağı ile yağlanması, yoksa kaliteli ayakkabı temizleme süngerleri ile temizlenmesi ürününüzün kullanım ömrünü uzatacaktır.